TAJEMNÍK KLUBU

Michal Franěk

Jezuitská 3

602 00  Brno

 

Info: MFranek@seznam.cz

Mob:728 238 898

ICQ: 330 419 802

 

 

 

 

 

14.2.2009 - DRUŽSTVA - 1.LIGA ČR

15.2.2009 - DRUŽSTVA - 2.LIGA ČR - FINÁLE

 Nachtwache.wz.cz

AKTUALIZOVÁNO: ÚVODNÍ STRÁNKA (12.1.09)

 

 

Podporujeme a integrujeme hráče stolního hokeje v oblasti MORAVY.  Jsme dlouholetým pořadatelem třetí ligy družstev a stálým účastníkem druhé ligy družstev.

 

Tým mladých lidí, kteří ve svém volném čase předvádějí šprtec a předávají jej tak dále.

HLASUJ...

 

PODPORUJEME A SPOLUPRACUJEME:

EXPERIENCE 1993-2008

COMPUTER BOHUNICE

DOUDEEN TEAM

RK NOVÉ BYDLENÍ

OREL BOHUNICE

T.H.E. PAŘEZ BRNO

CVČ ARTILLA IVANČICE

KOH-I-NOOR

T-MOBILE - MICHAL TIHELKA

SPORTOVNÍ NET

S.H.C. BIZONI UHERČICE

UNIE HRÁČŮ STOLNÍHO HOKEJE

3.LIGA DRUŽSTEV BRNO

LIGA ŠKOL ČR

2.LIGA DRUŽSTEV BRNO

OREL BUKOVINA

ULITA KOHOUTOVICE

GE MONEY MULTISERVIS

SHL BRNO

ZŠ ARMENSKÁ BRNO

ZŠ VEDLEJŠÍ BRNO

 

 

 

(I ZDE MŮŽE BÝT VÁŠ ODKAZ. UDĚLEJTE SI REKLAMU ZDARMA NA NAŠICH STRÁNKÁCH. Vaše náměty posílejte na MFranek@seznam.cz)

 

 

EXPERIENCE 1992- 2009

Předchozí vítězové:

2009 - ???????????? - ???

2008 - VRÁNA MARTIN - SJS

2007 - FRANĚK MICHAL - DET

2006 - TKÁČ JAROMÍR - PHO

2005 - FRANĚK MICHAL - DET

2004 - TKÁČ JAROMÍR - PHO

2003 - PALATKA ALEŠ - CAR

2002 - KŘÍŽAN ZDENĚK - VAN

2001 - PALATKA ALEŠ - CAR

2000 - PALATKA ALEŠ - CAR

1999 - BŘEZINA JIŘÍ - NYI

1998 - KRESL LADISLAV - BUF

1997 - MÜLLER LUKÁŠ - FLO

1996 - BŘEZINA JAN - MON

1995 - BŘEZINA FRANTIŠEK - CHI

1994 - BŘEZINA ROMAN - DAL

1993 - BŘEZINA JAN - MON

BUKOVINA 2008- 2009

Předchozí vítězové:

2009 - ????????????? - ???

2008 - BUCHTA PAVEL - DET

3.LIGA DRUŽSTEV BRNO

Předchozí vítězové:

2001 - DOUDEEN TEAM

2002 - ŠPRTEC ŽABOVŘESKY

2003 - DOUDEEN TEAM

2004 - DOUDEEN TEAM

2005 - DOUDEEN TEAM

2006 - KOH-I-NOOR

2007 - SHL MUSIC DATA BRNO

2008 - ???????????????

 

KOH - I - NOOR 2006 - VÍTĚZ 3.LIGY BRNO

MARTIN SOUČEK -

VÍTĚZ 3.LIGY 2003, 2004, 2005, 2006

 

19.11.2008 SE STÁVAJÍ STRÁNKY DOUDEEN TEAMU OFICIÁLNÍ DOMÉNOU. DO KONCE ROKU SE BUDE PRACOVAT NA NOVÉ VERZI STRÁNEK, KTERÉ BUDOU SPUŠTĚNY NA DOMÉNĚ WWW.DOUDEENTEAM.CZ

 

JE TO MALÝ KROK PRO ČLOVĚKA, ALE VELKÝ KROK PRO NÁSLEDUJÍCÍ ČINY JEDNOTLIVÝCH ČLENŮ.

 

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ

 

MARTINU ŽÁKOVI

 

 

 

 

 

 

 

 

DOUDEEN TEAM SE PŘESOUVÁ!!!

Tak po delší odmlce se opět ozývám, tentokrát asi naposled. Na svých stránkách a ve svých oblíbených změňte stávající adresu swebu na WWW.DOUDEENTEAM.CZ

EXP 2009 STÁLE VEDE FRANKL

I po pátém kole je v čele Experience 2009 stále Frankl Jaroslav. V závěsu je mu druhý hráč Dragons Miroslav Škopík. Třetí pak Uherčický Michal Tihelka. Do ligy možná vstoupí i jeho bratr Robert Tihlelka. První bohunický hráč je Martin Vrána - obhájce trofeje z roku 2008...

více zde...

KVARTÁL VYHRÁL FRANKL J.J.

Nejlepší hráč interní ligy Bohunic Experience 2009 vyhrál v Ostravě závěrečný kvartální turnaj v Ostravě. Něco přes osmdesát účastníků se tak letos rozloučilo s regulérní sezonou... více zde

DRAGONI VYHRÁLI ČMP

Tak se odehrál ČMP. Vyhráli to Dragoni, i když nechápu proč tam byl v tom názvu i Šternberk, když jsem v jejich soupisce nenašel nikoho, kdo by s tím měl něco společného... více zde

EXPERIENCE 2008 - 4.KOLO

Odehráno jest 4.kolo Experience 2008. Do ligy se zapojil i zbytek hracího pole, který ještě otálel. Před námi je tak dlouhých 36 kol zápolení.... více zde

VÁNOČNÍ TURNAJ V BOHUNICÍCH

Na období listopad-prosinec 2008 si připravte do orlovny spacák. Kromě turnaje jednotlivců, který proběhl 1.11.2008 tu proběhnou poslední kola základní skupiny 3.ligy družstev, druholigový pohár 2008, finále 3.ligy 2008 a třešničkou na dortu bude tradiční Vánoční turnaj, třeba opět se švédskou účastí.. více zde

FRANKL BERE ZLATO

Po třech kolech interní ligy Bohunice Experience 2008 vede tabulku Jaroslav Frankl s jednou remízou. V sobotu 1.11.08 se předvedl jak se patří i na turnaji jednotlivců v Brně-Bohunicích... více zde

 

 

VRÁNA BRONZOVÝ VE ŽĎÁŘE

19.10.2008 uspořádal Tomáš Vítámvás ve Žďáře nad Sázavou další z turnajů jednotlivců započítávaných do Českého Poháru 2008. Nechyběl na něm ani Martin Vrána. Ten skončil třetí... více zde

 

 

 

Nejbližší akce:

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VAŠE DOTAZY SE SNAŽÍME ZODPOVĚDĚT DO 24 HODIN.

728 238 898

MFranek@seznam.cz

http://doudeenteam.sweb.cz

 

FRANTIŠEK FRANĚK - DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC 2008 - I.LIGA

2.LIGA 2006 - 2.MÍSTO - ZLEVA - IDRNÝ, REZEK, SOUČEK, FRANĚK - DOLE VRÁNA.

DOUDEEN TEAM 2005 - FRANĚK F., TIHELKA R., SOUČEK M. , FRANĚK M

 

 

EXPERIENCE

TURNAJE JEDNOTLIVCŮ

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

INTERNÍ SOUTĚŽE

 

PŘIHLAŠUJTE SE DO EXPERIENCE 2008/2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Anaheim - Daniel Chalabala
Atlanta
Boston - František Franěk
Buffalo - Jaroslav Nauš
Calgary - Zdeněk Křížan
Carolina
Colorado - Karel Linhart
Columbus
Dallas - František Špaček
Detroit - Michal Franěk
Edmonton
Florida
Chicago - Miroslav Škorpík
Los Angeles - Jakub Kloupar
Minnesota - David Veselý
Montreal - Jindřich Jašík
Nashville
New Jersey
NY Islanders
NY Rangers - Michal Prudík
Ottawa
Philadelphia - Michal Tihelka
Phoenix
Pittsburgh - Lukáš Burčík
St. Louis - Martin Souček
San Jose - Martin Vrána
Tampa Bay - Libor Mikláš
Toronto - Ivan Franěk
Vancouver - Jakub Chytil
Washington - Jaroslav Frankl

 

PŘIHLÁŠENÍ DO NOVÉHO ROČNÍKU EXPERIENCE PIŠTE MAILY NEBO SMS NA UVEDENÉ KONTAKY. TÝM A VAŠE JMÉNO.

Info: MFranek@seznam.cz

Mob:728 238 898

QIP: 330 419 802

 

 

 

 

 

ZAPOJTE SE DO PROGRAMU MRKNU A VIDÍM KDE SE HRAJE V MÉ BLÍZKOSTI ŠPRTEC. POŠLETE MI INFO O SVÉM KROUŽKU A RÁD ZVEŘEJNÍM!!! E-MAIL VÝŠE. :-D

MRKNU A VIDÍM:

KROUŽKY MORAVA

EXPERIENCE BUKOVINA - Nová interní soutěž v Bukovině!!!

Každý čtvrtek.

Vedoucí: František Idrný

Info: MFranek@seznam.cz

Mob: 777 017 557

 

COMPUTER BOHUNICE běží nadále Non-stop i přes prázdniny, Vánoce či ostatní svátky.

Každá středa od 16:00 hodin.

Orlovna-Brno Bohunice, 625 00  Brno.

Vedoucí: Michal Franěk, Martin Vrána

Info: MFranek@seznam.cz

Mob: 728 238 898

 

EXPERIENCE 1993-2008 - interní soutěž Bohunice:

Každý čtvrtek od 18 hodin.

Orlovna-Brno Bohunice, 625 00  Brno.

Vedoucí: Michal Franěk

Info: MFranek@seznam.cz

Mob: 728 238 898

 

MS KOHOUTOVICE - interní soutěž Kohoutovice:

Každá středa od 16 hodin.

CVČ Legato, Stamicova 7,623 00  Brno.

Vedoucí: Jaromír Skokan

Info: skokan.jaromir@seznam.cz

Mob: 777 277 671

 

ZŠ PALACHOVA - interní soutěž Žďár nad Sázavou:

Každé úterý od 15:30 do 17:00 hodin. 

Vedoucí: Václav Rudel, Jan Svoboda

Info: TomasVitamvas@seznam.cz

Mob: 603 457 391

 

ZŠ ŠVERMOVA - interní soutěž Žďár nad Sázavou:

Každý čtvrtek od 16 do 17:30 hodin. 

Vedoucí: Tomáš Vítámvás

Info: TomasVitamvas@seznam.cz

Mob: 603 457 391

 

BHL - 6.sezóna Žďárské ligy šprtce:

Každý pátek od 15:00 do 19:00 hodin. 

Vedoucí: Tomáš Vítámvás

Info: TomasVitamvas@seznam.cz

Mob: 603 457 391

 

ŠKRDLOVICE - šprtec Žďár nad Sázavou:  

Info: Kontakt přes restauraci U Hrocha

 

ŠKOLNÍ DRUŽINY - šprtec Žďár nad Sázavou:  

Kde: ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou

        ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou

        ZŠ Nové Veselí

 

KROUŽKY ČECHY:

NHL ČESKÉ BUDĚJOVICE pravidelná soutěž na ČB:

Každý čtvrtek od 18 do 21 hodin (od října do června)

Klubovna stolního hokeje - Dobrá Voda u Českých Budějovic (areál fotbalového hřiště)

Vedoucí: Miloslav Mach, Petr Honsa, Michal Wollner

Info: wipreklamadobravodaucb@seznam.cz

Info: mach76@seznam.cz

Mob: 602 125 116, 602 379 474, 607 507 060

 

4.ZŠ MOST interní soutěž Most:

Každé pondělí od 16 do 17:30 hodin.

Vedoucí: Jakub Hasil

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

BÝV 13.ZŠ MOST interní soutěž Most:

každé pondělí od 18 do 20:30 hodin.

Mostecká NHL + farmářská liga

Vedoucí: D.Frýba, Jakub Hasil

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

15.ZŠ MOST interní soutěž Most:

každé úterý od 15 do 16:30 hodin.

Školní klub

Vedoucí: Pokorná, Jakub Hasil

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

11.ZŠ MOST interní soutěž Most:

každý čtvrtek od 13:30 do 15 hodin.

Vedoucí: Šnejdarová

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

8.ZŠ MOST interní soutěž Most:

každý čtvrtek od 14 do 15:30 hodin.

Vedoucí: Loblová, Jakub Hasil

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

3.ZŠ LITVÍNOV interní soutěž Most:

každý čtvrtek od 14:30 do 16:30 hodin.

Vedoucí: Trejbalová, O.Frýba, Šlechta

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

KLUB DĚTÍ CVČ MOST interní soutěž Most:

každý čtvrtek od 15 do 18 hodin.

Vedoucí: Novotný

Info: wtha@billiardhockey.cz

Mob: 603 337 054

 

KROUŽKY SLEZSKO:

NHL OSTRAVA interní soutěž Ostrava:

Info:

Mob:

 

 

Pokud není uvedeno jinak, začátky jsou v 10hod., měli byste mít s sebou přezůvky a startovné činí pro hráče s ročníkem narození 1992 a mladší 25Kč, pro ostatní 100Kč ("C-speciál") nebo 75Kč ("C") nebo 125Kč ("B"-speciál). Na kvartálních turnajích je jednotné startovné 150Kč.

POKECEJ SI...

 

 

Děkuji všem kteří zasílají:

15.11.2008 - TURNAJ - KVARTÁL OSTRAVA

  1. FRANKL JAROSLAV JUN.
  2. TICHAVSKÝ ALEŠ
  3. KUČERA MARTIN
  4. PŘEDEŠLÝ LIBOR
  5. HONSA PETR

2.11.2008 - TURNAJ - DOBRÁ VODA

  1. HONSA PETR
  2. MACH MILOSLAV
  3. ZÍKA VÁCLAV
  4. HONSA JIŘÍ
  5. VÍTÁMVÁS TOMÁŠ

1.11.2008 - TURNAJ - BRNO BOHUNICE

  1. FRANKL JAROSLAV JUN.
  2. FRANĚK FRANTIŠEK
  3. TRUHLÁŘ VÁCLAV
  4. PŘEDEŠLÝ LIBOR
  5. FRANĚK MICHAL

19.10.2008 - TURNAJ - ŽĎÁR N/S

  1. DAVID JAKUB
  2. KYZLINK DALIBOR
  3. VRÁNA MARTIN
  4. ŠVANDA MICHAL
  5. MARTINČIČ JAKUB

18.10.2008 - TURNAJ - LITVÍNOV

  1. HASIL JAKUB
  2. KUČERA MARTIN
  3. JUCHELKA PATRIK
  4. FLEIŠMAN TOMÁŠ
  5. BLAŽEK KAMIL

6.9.2008 - DRUŽSTVA - 1.LIGA

UHERČICE-DOPR.STAVBY-7:9

UHERČICE-ŽĎÁR-VÝHRA UHERČICE

DOPR.STAVBY-ŽĎÁR-VÝHRA DOPR.STAVBY

STOCHOV-DOBRÁ VODA

STOCHOV-PRAHA

DOBRÁ VODA-PRAHA

OSTRAVA-DRAGONS-8:14

DRAGONS-DOUDEEN-15:5

OSTRAVA-DOUDEEN-11:11

7.6.2008 - DRUŽSTVA - 1.LIGA

DOUDEEN - STOCHOV - 8:11

DOUDEEN - UHERČICE - 5:17

UHERČICE - STOCHOV - 13:6

PRAHA-DRAGONS - 5:10

DOPR,STAVBY-DRAGONS - 7:12

PRAHA - DOPR.STAVBY - 13:7

ŽĎÁR-DOBRÁ VODA - 5:17

ŽĎÁR - ŠPRTMEJKŘI - 7:11

DOBRÁ VODA - ŠPRTMEJKŘI - 15:7 

1.6.2008 - TURNAJ - DOBRÁ VODA

  1. MACH MILOSLAV
  2. TRUHLÁŘ VÁCLAV
  3. HONSA JIŘÍ
  4. KYZLINK DALIBOR
  5. VÍTÁMVÁS TOMÁŠ

17.5.2008 - DRUŽSTVA - 1.LIGA ČR

DOPR.STAVBY-ŽĎÁR-14:4

DOUDEEN-ŽĎÁR-9:14

DOUDEEN-DOPR.STAVBY-7:15

STOCHOV-DRAGONS-9:7

STOCHOV-PRAHA-11:8

PRAHA-DRAGONS-6:12

UHERČICE-D.VODA-7:9

D.VODA-OSTRAVA-9:9

UHERČICE-OSTRAVA-8:12

10.5.2008 - CZECH OPEN

  1. MACH MILOSLAV
  2. KOLODĚJ DUŠAN
  3. VÍTÁMVÁS TOMÁŠ

9.5.2008 - MS - MUŽI

  1. KUČERA MARTIN
  2. TICHAVSKÝ ALEŠ
  3. HONSA PETR

3.5.2008 - TURNAJ - LUŠTĚNICE

  1. FOLTÝN JAROMÍR JUN.
  2. FOLTÝN JAROMÍR SEN.
  3. SMOLÍK MICHAL
  4. RACEK KAREL
  5. ALEXANDROV PAVEL

27.4.2008 - TURNAJ - BRNO

  1. ŠKORPÍK
  2. FOCHER
  3. TICHAVSKÝ A.
  4. VRÁNA
  5. FRANKL

23.2.2008 - KVARTÁL BRNO

  1. KUČERA MARTIN
  2. JUSTRA MICHAL
  3. TICHAVSKÝ ALEŠ
  4. ŠKORPÍK MIROSLAV
  5. FLEIŠMAN TOMÁŠ

9.2.2008 - TURNAJ - OSTRAV

  1. TRUHLÁŘ VÁCLAV
  2. PALATKA ZDENĚK
  3. KUČERA MARTIN
  4. HABICH LIBOR
  5. TICHAVSKÝ MILAN

12.1.2008 - TURNAJ LUŠTĚNICE

  1. KYZLINK DALIBOR
  2. MUŽÍK JAN
  3. FOLTÝN SEN. JAROMÍR
  4. SMOLÍK MICHAL
  5. HASIL JAKUB

15.12.2007 - TURNAJ BOHUNICE

  1. SOUČEK MARTIN
  2. VELEBOVÁ NIKOLA
  3. NAKLÁDAL JIŘÍ

15.12.2007 - TURNAJ MOST

  1. Kucera Martin
  2. Hasil Jakub
  3. Eichelman Miroslav
  4. Fleisman Tomas
  5. Foltyn Jaromir Sen.

8.12.2007 - ŽÁK.TURNAJ - UHERČICE

  1. VELEBOVÁ NIKOLA
  2. DAVID JAKUB
  3. NEDVĚD JAROMÍR

8.12.2007 - TURNAJ - UHERČICE

  1. KUČERA MARTIN
  2. TIHELKA ROBERT
  3. PŘEDEŠLÝ LIBOR

25.11.2007 - MČR - PRAHA

MUŽI

  1. KUČERA MARTIN
  2. BOHÁČEK VÍT
  3. HONSA PETR

ŽENY

  1. VELEBOVÁ NIKOLA
  2. MÁTLOVÁ PETRA
  3. KABRDOVÁ MARCELA

JUNIOŘI

  1. KOLODĚJ PAVEL
  2. HABICH LIBOR
  3. MATERNA MARTIN

ST.ŽÁCI

  1. FLEIŠMAN TOMÁŠ
  2. JUCHELKA PATRIK
  3. DAVID JAKUB

ML.ŽÁCI

  1. TŮMA VÁCLAV JUN.
  2. MARTINČIČ MICHAL
  3. PELIKÁD DAVID

18.11.2007 - TURNAJ - ŠPANĚLSKO

  1. HASIL JAKUB
  2. PEREZ RICARDO
  3. STURLESE MAURO
  4. GRISHIN SERGEY
  5. CAMACHO JOSE LUIS

18.11.2007 - 2.LIGA DRUŽSTEV - FINÁLE

  1. OSTRAVA
  2. STOCHOV
  3. KOHOUTOVICE
  4. BOSKOVICE
  5. MOST

17.11.2007 - 1.LIGA DRUŽSTEV

STOCHOV-DOUDEEN - 13:11

STOCHOV-ŽĎÁR - 11:11

DOUDEEN-ŽĎÁR - 15:6

UHERČICE-OSTRAVA-10:7

UHERČICE-PRAHA-9:11

PRAHA-OSTRAVA-8:11

D.VODA-D.STAVBY-10:8

DRAGONS-D.VODA-7:12

DRAGONS-D.STAVBY-12:8

10.11.2007 - KV.OSTRAVA

  1. KUČERA MARTIN
  2. VANČURA TOMÁŠ
  3. BOHÁČEK VÍT
  4. MACH MILOSALAV
  5. FRANKL JAROSLAV JUN.

28.10.2007 - TURNAJ BRNO

  1. BOHÁČEK MARTIN
  2. KLEMENT LUKÁŠ
  3. FRANKL JAROSLAV JUN.
  4. PRUDÍK MICHAL
  5. TRUHLÁŘ VÁCLAV

27.10.2007 - TURNAJ OSTRAVA

  1. KUČERA MARTIN
  2. TICHAVSKÝ ALEŠ
  3. KYZLINK DALIBOR
  4. ANDRLE KAMIL
  5. KOLODĚJ DUŠAN

21.10.2007 - TURNAJ DOBRÁ VODA

  1. HONSA PETR
  2. VÍTÁMVÁS JAN
  3. MACH MILOSLAV
  4. HONSA JIŘÍ
  5. ZÍKA JAN

20.10.2007 - TURNAJ LUŠTĚNICE

  1. FOLTÝN JAROMÍR SEN.
  2. ALEXANDROV PAVEL
  3. KYZLINK DALIBOR
  4. FLEIŠMAN TOMÁŠ
  5. FOLTÝN JAROMÍR JUN.

7.10.2007 - TURNAJ ŽĎÁR N/S

  1. KYZLINK DALIBOR
  2. FURCH MAREK
  3. VÍTÁMVÁS TOMÁŠ

6.10.2007 - TURNAJ - BRNO

  1. FURCH MAREK
  2. TIHELKA MICHAL
  3. FRANKL JAROSLAV JUN.

29.9.2007 - 3.LIGA BRNO 2007

  1. SVČ ARTILLA IVANČICE - 32 B.
  2. RED DEVILS BUKOVINA - 25 B.
  3. SHL MUSICDATA BRNO - 23 B.
  4. SVČ LEGATO KOHOUTOVICE - 19 B.
  5. RK NOVÉ BYDLENÍ - 18 B.
  6. KLPD ULITA KOHOUTOVICE - 11 B.
  7. THE PAŘEZ BRNO - 9 B.
  8. HCT KOMETA FOREVER - 6 B.
  9. ZŠ KOŠINOVA BRNO - 3 B.
  10. THE ARMÉNSKÁ BEGINNER - 2 B.
  11. THE LADIES - 2 B.

28.9.2007 - ŽÁK.TURNAJ MOST

  1. JEŽEK JIŘÍ
  2. ŠLECHTA LIBOR
  3. LE MICHAL
  4. PICHA DANIEL
  5. BEČVÁŘ DAVID

28.9.2007 - ŽÁK.TURNAJ NOVÉ VESELÍ

  1. VRÁNA MARTIN

23.9.2007 - SWE OPEN /CHALLENGER/

  1. HASIL JAKUB
  2. MANSSON JIMI
  3. MENCL KAREL
  4. EKLUND MICKE
  5. SENSSON STEN

22.9.2007 - SWE OPEN /MASTER/

  1. PŘEDEŠLÝ LIBOR
  2. EKLUND MICKE
  3. HASIL JAKUB
  4. MANSSON JIMI
  5. MANSSON MATTI

23.9.2007 - ŽÁK.TURNAJ ŽĎÁR N./S.

  1. VRÁNA M.
  2. ZAJÍČKOVÁ P.
  3. ZHŘÍVAL J.

22.9.2007 - ŽÁK.TURNAJ ŽĎÁR N./S.

  1. MARTINČIČ M.
  2. ZHŘÍVAL J.
  3. VRÁNA M.

16.9.2007 - ŽÁK.TURNAJ ŽĎÁR N./S.

  1. VRÁNA M.
  2. MARTINČIČ M.
  3. NEDVĚD J.

15.9.2007 - III.KV. - DOBRÁ VODA

  1. FRANKL JAROSLAV JUN.
  2. PAŘEZ MARTIN
  3. TICHAVSKÝ ALEŠ
  4. HONSA PETR
  5. KUČERA MARTIN

8.9.2007 - I.liga - DRUŽSTVA

DRAGONS-UHERČICE - 9:9

STOCHOV-UHERČICE- 9:12

STOCHOV-DRAGONS-6:12

D.STAVBY-PRAHA-6:8

DOUDEEN-D.STAVBY-5:14

DOUDEEN-PRAHA-11:7

ŽĎÁR-OSTRAVA-7:13

OSTRAVA-D.VODA-9:14

ŽĎÁR-D.VODA-2:15

1.9.2007 - TURNAJ - BRNO

  1. TICHAVSKÝ ALEŠ
  2. KUBEČKA JAN
  3. TICHAVSKÝ JAN
  4. KUČERA MARTIN
  5. VRÁNA MARTIN

25.8.2007 - FUTSAL - UHERČICE

  1. UHERČICE
  2. BOHUNICE "A"
  3. BUKOVINA
  4. DRAGONS
  5. HAVÍŘOV
  6. BOHUNICE "B"

1.7.2007 - 3.LIGA - DRUŽSTVA - BRNO

  1. SVČ ARTILLA IVANČICE
  2. SHL MUSICDATA BRNO
  3. RED DEVILS BUKOVINA
  4. RK NOVÉ BYDLENÍ
  5. SVČ LEGATO KOHOUTOVICE

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE!!!

24.6.2007 - TURNAJ - LUŠTĚNICE

  1. TŮMA SEN.
  2. KUČERA
  3. NAGY
  4. FRÝBA
  5. ŠTĚTINA

23.6.2007 - FINÁLE LIGY ŠKOL - MEZIBOŘÍ

  1. MOST
  2. OREL KR.POLE - BRNO
  3. OREL BOHUNICE - BRNO
  4. BOSKOVICE
17.6.2007 - TURNAJ - DOBRÁ VODA
  1. Honsa Petr
  2. Kyzlink Dalibor
  3. Mach Miloslav
  4. Kučera Martin
  5. Zíka Václav

16.6.2007 - TURNAJ - CZYZOWICE

  1. Tichavský Aleš
  2. Tichavský Milan
  3. Tichavský Jan
  4. Kučera Martin
  5. Ševčík Radomír

10.6.2007 - TURNAJ - BOHUNICE

  1. Škorpík Miroslav
  2. Vítámvás Tomáš
  3. Frankl Jaroslav Jun.
  4. Boháček Vít Jun.

2.6.2007 - 1.LIGA DRUŽSTEV

Dopr.Stavby-Uherčice-8:7

Žďár-Uherčice-8:16

Dopr.Stavby-Žďár-18:4

Stochov-D.Voda-5:15

Praha-D.Voda-5:15

Praha-Stochov-13:8

Dragons-Doudeen-13:5

Ostrava-Doudeen-16:6

Ostrava-Dragons-10:8

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Russia Open 2007 - 26.05.2007 - Sankt Peterburk

1. Kucera Martin
2. Truhlar Vaclav
3. Hasil Jakub
4. Kyzlink Dalibor
5. Grishin Sergey

WTHA Cup 2007 - 26.05.2007 - Sankt Peterburk

1. SHL Dopravni stavby Brno (CZE)
2. Army of Neva (RUS)
3. Severo-zapad (RUS)

27.5.2007 - DRUŽSTVA - 3.LIGA

  1. SVČ ARTILLA IVANČICE
  2. RED DEVILS BUKOVINA
  3. SHL MUSICDATA BRNO
  4. RK NOVÉ BYDLENÍ
  5. THE PAŘEZ BRNO
  6. SVČ LEGATO KOHOUTOVICE
  7. KLPD ULITA KOHOUTOVICE
  8. HCT KOMETA FOREVER
  9. ZŠ KOŠÍNOVA BRNO
  10. THE ARMENSKÁ BEGINNER
  11. THE LADIES

20.5.2007 - ČMP

Dopr. st. - Kr. Pole 6:2, Dragons - Žďár 6:2, Dragon - Boskovice4:3

Žďár - Kr.Pole 7:0, Boskovice - Žďár 5:1, Dopr. st. - Dragons 3:5

Kr. Pole - Dragons 0:8, Boskovice - Dopr.st 4:4, Žďár - Dopr.st. 3:6

Kr. Pole - Boskovice 5:3

19.5.2007 - LIGA ŠKOL

MORAVA

  1. OREL BOHUNICE
  2. BOSKOVICE
  3. OREL KR.POLE
  4. 3.ZŠ ŽĎÁR N/S
  5. KOHOUTOVICE
  6. BOSKOVICE "B"
  7. OREL KR.POLE "B"
  8. ZŠ NOVÉ VESELÍ
  9. 5.ZŠ ŽĎÁR N/S

ČECHY

  1. 15.ZŠ MOST
  2. 10.ZŠ MOST
  3. PEČKY
  4. JANOV
  5. 3.ZŠ LITVÍNOV
  6. MEZIBOŘÍ
  7. ZŠ MOST "A"
  8. ZŠ MOST "B"

SLEZSKO

  1. 3.ZŠ ZÁBŘEH
  2. SOKOL FRÝDEK MÍSTEK "A"
  3. SOKOL FRÝDEK MÍSTEK "B"
  4. DDM ZÁBŘEH
  5. DDM UNIČOV
  6. 1.ZŠ FRÝDEK-MÍSTEK
  7. ZŠ I.SEKANINY OSTRAVA

12.5.2007 - KV.PRAHA

  1. KUČERA MARTIN
  2. TICHAVSKÝ ALEŠ
  3. HONSA PETR
  4. HABICH LIBOR
  5. FRANKL JAROSLAV JUN.

5.5.2007 - I.LIGA DRUŽSTVA

OSTRAVA-STOCHOV-14:4

DRAGONS-STOCHOV-13:4

DRAGONS-OSTRAVA-9:9

D.VODA-ŽĎÁR-18:6

ŽĎÁR-PRAHA-7:15

D.VODA-PRAHA-16:7

DOUDEEN-DOPR.STAVBY-6:13

UHERČICE-DOUDEEN-12:4

UHERČICE-DOPR.STAVBY-10:7

29.4.2007 - TURNAJ - D.VODA

  1. KUČERA MARTIN
  2. MACH MILOSLAV
  3. KYZLINK DALIBOR
  4. VÍTÁMVÁS JAN
  5. VíTÁMVÁS TOMÁŠ

28.4.2007 - LIGA ŠKOL - JM KRAJ (6 POSTUPUJÍCÍCH)

  1. DDM BOSKOVICE
  2. OREL BOHUNICE
  3. OREL KR.POLE
  4. DDM BOSKOVICE "B"
  5. SVČ LEGATO KOHOUTOVICE
  6. OREL KR.POLE "B"

27.4.2007 - LIGA ŠKOL - ÚS. KRAJ (8 POSTUPUJÍCÍCH)

  1. 15.ZŠ MOST "A"
  2. 10.ZŠ MOST "B"
  3. 10.ZŠ MOST "A"
  4. 3.ZŠ LITVÍNOV
  5. ZŠ MEZIBOŘÍ "A"
  6. 4.ZŠ MOST "A"
  7. ZŠ JANOV "A"
  8. 15.ZŠ MOST "B"

24.4.2007 - ME

MUŽI:

  1. MACH MILOSLAV
  2. FRANKL JUN. JAROSLAV
  3. HONSA PETR

ŽENY:

  1. HASILOVÁ PETRA
  2. ZAJÍČKOVÁ PETRA
  3. VELEBOVÁ NIKOLA

JUNIOŘI

  1. JUCHELKA PATRIK
  2. FLEIŠMAN TOMÁŠ
  3. KOLODĚJ PAVEL

DRUŽSTVA:

  1. ČESKÁ REPUBLIKA
  2. ŠVÉDSKO
  3. POLSKO
  4. RUSKO
  5. NĚMECKO

G7 JEDNOTLIVCI

  1. FRÝBA DALIBOR
  2. HONSA JIŘÍ JUN.

22.4.2007 - LIGA ŠKOL - VYSOČINA

  1. ZŠ KOMENSKÉHO ŽĎÁR N/S
  2. ZŠ PALACHOVA ŽĎÁR N/S
  3. ZŠ NOVÉ VESELÍ

22.4.2007 - DRUŽSTVA 3.LIGA MOST

  1. BHC BAPW.CZ Most
  2. 2. ŠC Litvínov Snajprs
  3. Klub dětí Most

14.4.2007 - 1.LIGA - DRUŽSTVA

PRAHA-UHERČICE-6:13

UHERČICE-STOCHOV-6:9

PRAHA -STOCHOV-15:5

ŽĎÁR-DOUDEEN-4:19

DOUDEEN-DRAGONS-7:11

ŽĎÁR-DRAGONS-3:18

STAVBY-OSTRAVA-4:10

STAVBY-D.VODA-10:10

OSTRAVA-D.VODA-8:12

7.4.2007 - TURNAJ - OSTRAVA

  1. TICHAVSKÝ ALEŠ
  2. TICHAVSKÝ JAN
  3. KOLODĚJ PAVEL

1.4.2007 - LIGA ŠKOL - BRNO

  1. OREL BOHUNICE
  2. OREL KR.POLE "A"
  3. SVČ LEGATO KOHOUTOVICE

31.3.2007 - TURNAJ - PRAHA

  1. MATERNA MARTIN
  2. KYZLINK DALIBOR
  3. FOLTÝN JUNIOR

25.3.2007 - 3.LIGA DRUŽSTVA - BRNO

PAŘEZ-MUSICDATA-2:6, IVANČICE-LADIES-6:3,

LEGATO-ULITA-8:0, LADIES-PAŘEZ-5:3,

IVANČICE-ULITA-6:3, BUKOVINA-MUSICDATA-5:2,

BUKOVINA-MUSICDATA-5:2, N.BYDLENÍ-KOŠÍNOVA-8:1

LEGATO-IVANČICE-1:6, LADIES-MUSICDATA-3:4,

LADIES-MUSICDATA-3:4, KOŠÍNOVA-PAŘEZ-1:8,

N.BYDLENÍ-BUKOVINA-3:3, LADIES-N.BYDLENÍ-1:6,

BUKOVINA-IVANČICE-2:5, ARMENSKÁ-LEGATO-1:7

ULITA-PAŘEZ-2:6.

24.3.2007 - CZECH OPEN - BRNO

  1. FRANKL JAROSLAV JUN.
  2. TIHELKA ROBERT
  3. PAŘEZ MARTIN

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim